ABREC  Ses ve Işık Sistemleri

Organizasyon ve eğlence sektöründe teknik altyapı ve danışmanlık sağlamak için yola 1997 yılında çıkan ABREC Ses ve Işık Sistemleri, her geçen gün kendini geliştirerek çalışmaya devam etmektedir.

Müşterileri için sinema salonu, konser salonu, tiyatro salonu, spor salonu, ses kayıt stüdyosu ve radyo yayın stüdyosu gibi ses mühendisliği bilgisi temelinde projeler hazırlayan ABREC, uygulamasını da yüksek kalitede sunduğu profesyonel hizmetiyle gerçekleştirmektedir. Özellikle sahne ve salon içi giydirme, sahne mekanik, sahne ve salon akustik ve fuar standlarında kazandığı tecrübe ile daimi müşterileri ile çalışmaya devam etmektedir.

Uygulamasını yaptığı tüm ses cihazlarının ithalatı ve satışı hizmetlerini gerçekleştiren ABREC Ses ve Işık Sistemleri, sektörün hızla değişen yeniliklerini takip ederken, kendini de hep bir adım öteye taşımaktadır.
Genç ama tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, tüm altyapı malzemelerinin de temini ile hızlı, kaliteli ve güvenli hizmeti amaç edinen ABREC, geleneksellikten çıkıp inovatif çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir. Müşteri odaklı çalışırken çevreyi de sorumlulukları arasında tutan ABREC, doğaya hassasiyet konusunda da farkındalık yaşatma amacındadır.

Bu amaç kapsamında 2004 yılında Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2000’e uygunluğu TÜV Sud. tarafından tescil edilerek Kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. ABREC Ses ve Işık Sistemleri ayrıca, Ses Mühendisleri Odası’na (Audio Engineering Society) üyedir.

Vizyon

Öncelikle müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak çalışmayı amaç edinen ABREC Ses ve Işık Sistemleri, Türkiye’nin teknik altyapısını da göz önünde bulundurarak yöntemler uygular. İleri teknoloji ürünleri ile en iyi ışık ve sesi sağlamayı garanti eden ABREC, dünya standartlarına sunduğu hizmeti dünyadaki gelişmelere paralel olarak geliştirme hedefindedir. Müşterilerine sunduğu örgün hizmet ağı ve servis sayesinde kalitesini pekiştiren ABREC, başarısını rakiplerinden bir adım ileri taşımak için her gün hızla çalışmaya devam etmektedir.

Misyon

Sahne ve salon iç giydirme, sahne mekanik, sahne ve salon akustik, proje, danışmanlık, planlama, uygulama, kontrol, organizasyon ve fuar stand alanlarında sunduğu güvenilir ve müşteri ihtiyacı odaklı çalışması ile ABREC, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak için her geçen gün kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır. TSE standartlarına öncülük eden bir firma olarak ABREC Ses ve Işık Sistemleri, ileri teknolojiyi en verimli biçimde kullanmayı misyon edinir.

Bilgi almak için iletişime geçin

İletişime geç butonuna tıklayarak bize eposta veya telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN